K Vltavě 40, 142 00 Praha 4-Modřany
Objednání zde!
Objednaní pacienti mají přednost!
Ordinační hodiny:
PO   8-12   15-19
ÚT   8-12   14-19
ST   8-12   15-19
ČT   8-12   14-19
  8-12   15-19
Operace:
PO, ST, PÁ:   12-15
ÚT, ČT:   dle domluvy

Kdo jsme

MVDr. Petronela Síbová 

 

Absolvovala Veterinární a farmaceutickou universitu v Brně v roce 1998, je členkou komory veterinárních lékařů ČR a členkou české asociace veterinárních lékařů malých zvířat.

 

Do roku 2000 pracovala na veterinárních klinice H+T pod vedením MVDr. Hulverta. V letech 2000-2007 působila na klinice MVDr. Santar - MVDr. Sedlář, Jinonická, Praha, kde se specializovala na interní medicínu se zaměřením na kardiologii. V roce 2007 nastoupila na kliniku MVDr. Kubáta Well-vet, kde se věnovala interní medicíně a chirurgii měkkých tkání.

 

Absolvovala několik pracovních stáží v Barceloně, s tamními kardiology nadále spolupracuje.

 

Pravidelně se účastní odborných seminářů a vzdělávacích akcí.

 

 

MVDr. Svetlana Bogdanová

 

Pochází z Ruska, kde vystudovala Petrohradskou veterinární akademii, obor veterinární lékař. Jsem členkou komory veterinárních lékařů.

 

Absolvovala měsíční stáž v Istanbule a  během studií pracovala jako praktikantka na veterinární klinice Kotonay v Petrohradě. Kromě těchto zkušeností se aktivně angažovala jako dobrovolnice při péči o opuštěná zvířata.

 

Po ukončení studia, v letech 2010 - 2017 pracovala na veterinární klinice s nonstop provozem Kotonay, kde se postupně vypracovala na vedoucí lékařku kliniky. V České Republice pracuje od roku  2017. Zaměřuje se hlavně na interní medicínu a dermatologii psů a koček. Nadále se vzdělává a informuje o nejmodernějších trendech ve veterinární medicíně. 

 

Je členkou komory veterinárních lékařů ČR.

 

Doma má kocourka Kašmara.

 

 

MVDr. Vladimíra Schwarzová (Lachmanová) - momentálně na mateřské dovolené

 

Absolvovala Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně v roce 2010. Je členkou komory veterinárních lékařů.

 

Po ukončení studia nastoupila na Veterinární kliniku Hloubětín, kde ordinovala do ledna 2014. Od roku 2012 zároveň spolupracovala s MVDr. Škubalovou a občas pomáhala v její ordinaci v Dolních Počernicích. Na obou pracovištích se věnovala především medicíně koček.

 

Domácnost s ní sdílí 2 kočičí nalezenci Bady a Ginny. Odtud také pramení její záliba v kočičí medicíně.

 

Snaží se také zdokonalovat ve stomatologii, která ji zajímá a baví. Svoje vědomosti nadále prohlubuje studiem a účastí na odborných seminářích.

(c) 2011-2021 Design: Branický grafický ateliér a Tvorba INTERNETOvých stránek